Рік медсестринства в Україні 2020

Рік медсестринства в Україні 2020

Всесвітня організація охорони здоров’я 2020 рік оголосила Міжнародним роком медсестринства. День медичної сестри відзначається з моменту об’єднання сестер милосердя в 141 країні у професійну громадську організацію – міжнародну раду медичних сестер. Роль медсестер в діяльності будь-якого медичного закладу вкрай складно переоцінити. Це співробітник, який виконує всі призначення лікаря.

В нашому закладі працює 95 медичних сестер, які своєчасно проходять курси підвищення кваліфікації та майже всі мають категорії.

Хотілося б виділити деяких з них:

в поліклінічному відділенні працює медична сестра Селюх Олена Василівна, яка має 1 категорію та стаж роботи 25 років;

в амбулаторно-поліклінічному педіатричному відділенні № 1 працюють:
– медична сестра Красношапка Наталія Анатоліївна, яка має 1 категорію та стаж роботи 25 років;
також в цьому відділенні працює:
– Савицька Наталія Володимирівна, яка має 1 категорію та стаж роботи 32 роки, відповідає за отримання та зберігання вакцини для дитячого населення м.Прилуки.

Наші медичні сестри, які працюють в педіатричному відділенні стаціонару досвідчені та з професійною підготовкою, на чолі з старшою медичною сестрою відділення Лабунець Вікторією Ігор-Борисівною, яка має стаж роботи 27 років.

12 медичних сестер працює в школах, всі вони кваліфіковані за своєю спеціальністю. Майже 45 років працює медичною сестрою Бойко В.І., яка своїм досвідом навчає молодих шкільних медичних сестер.
Зеніна С.В. – шкільна медична сестра має 1 категорію та медичний стаж роботи 22 роки.
Допомагає в діагностиці наша «клініко-діагностична лабораторія». В ній працює молодий та досвідчений колектив.

Хотілося б відмітити:
-Букрій Є.В. фельдшера-лаборанта, яка має стаж роботи 13 років.

В дитячих дошкільних установах працює 14 медичних сестер. Коли Ви працюєте, вашими дітьми піклуються разом з вихователями наші медичні сестри. Одна з них Петрушка І.А., медична сестра 1 категорії, стаж роботи 14 років.

Медсестрами можуть бути тільки ті жінки, які здатні співчувати ближнім, бути психологом та володіти гідно своєю професією.

Медичні сестри комунального некомерційного підприємства «Прилуцька міська дитяча лікарня»

Прилуцької міської ради бажають всім міцного здоров’я!